Otevřené Lékárny v ČR: Jak Získat Profesionální Rady pro Péči o Srdeční Zdraví

Naše stránka vám usnadní najít lékárnu s vhodnou polohou a dostupnými léky pro vaši pohodu. Nabízíme široký výběr lékáren s různými specializacemi a aktuálními akcemi na léky. Díky recenzím od pacientů můžete snadno vybrat tu nejlepší lékárnu pro vaše potřeby.

Kompletní výpis lékáren v daném regionu

Lékárníky v ČR: Profesionální Rady a Široká Nabídka Léčiv pro Vaše Zdraví

Mgr. Jaroslava Němečková, s.r.o.

Provozujeme lékárnu v centru města. Nabízíme prodej farmaceutických výrobků. Výdej léků na recept i bez receptu. V naší lékárně naleznete veškerý sortiment léků. Nabízíme měření ICHDK, cholesterolu, glykémie, urikémie.

Lékárna U Sv. Anežky

Provozujeme lékárnu.

Lékárna HAMRA

Provozujeme lékárnu včetně volného prodeje.

U Českého lva

Prodej farmaceutických přípravků.

U Zlatého lva

Prodej farmaceutických přípravků a léků. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Pod platany

Provozujeme lékárnu. Nabízíme přípravky pro dětskou výživu, vitamíny a další potravinové doplňky, zdravotnické pomůcky a léky na recept včetně IPL.

Lékárna U Gymnázia

Výroba a maloobchodní prodej farmaceutických přípravků a zdravotnického materiálu.

Lékárna U České koruny

Prodej léků, léčiv, vitamínů a potravinových doplňků. Výdej léků na lékařský předpis.

Lékárna

Maloobchodní prodej farmaceutických přípravků.

Olympia

Zajišťujeme prodej volně dostupných léků, potravinových doplňků či sportovní výživy a kosmetiky. Nabízíme čaje, produkty proti zvířecím blechám, klíšťatům a dalším parazitům, vitamíny a minerály. V sortimentu naleznete zdravotnické potřeby, kontaktní čočky, pomůcky pro kojence a pleny.

Lékárna Hippokrates

Provozujeme lékárnu. Nabízíme léčiva, zdravotnický materiál, vitamíny, minerály, kloubní výživy a ortopedickoprotetické pomůcky. Dále u nás naleznete kojenecké výživy, příkrmy, přípravky na zvýšení imunity, granulované a porcované čaje.

Lékárna MEDI - MED

Prodej léků a farmaceutických přípravků.

Lékárna Eso

Provozujeme lékárnu s nabídkou standardního sortimentu léčivých přípravků, vitamínů, potravinových doplňků, komplexní péče o chrup a kosmetiky.

Stará lékárna

Výdej a prodej léků, léčiv, vitamínů, bylinných čajů, dětské a kojenecké výživy a potravinových doplňků. Nabídka poradenství v oblasti užívání léků. Jsme člen sdružení Magistra.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 5 6 7 8 Zobrazit další firmy