Otevřené Lékárny v ČR: Rady pro Péči o Dýchací Systém a Profesionální Služby

Zdravý Imunitní Systém s Otevřenými Lékárnami: Poskytujeme vám produkty a rady pro podporu imunitního systému. S námi udržíte silný obranný mechanismus a budete odolávat různým infekcím a onemocněním.

Společně pečujeme o vaše zdraví

Zvolte s důvěrou: Seznam lékáren v Litvínově s pozitivními zkušenostmi

Lékárna LUNA

Provoz lékárny. Lékárna přijímá e-recepty a vydává i na občanský průkaz. Možnost zaslání SMS s e-receptem na mobilní telefon lékárny a své léky si tak v lékárně nechat připravit k vyzvednutí. Lékárna přijímá platební karty a většinu poukázek a benefitních karet.

Lékárna Klatovské nemocnice

Provozujeme lékárnu. Zajišťujeme výdej léků na lékařský předpis. K dispozici je široký sortiment léků, dle požadavků možno předepsaná léčiva operativně objednat. Nabízíme konzultace v případech lehkých zdravotních obtíží, které lze zvládnout bez návštěvy lékaře.

Lékárna Na Pražské

Lékárna poskytuje léčivé přípravky, veterinární léčiva, prostředky zdravotnické techniky. Nabízí i široký sortiment homeopatik, vitamínů, potravinových doplňků, čajů, dětské výživy a léčebné kosmetiky. Samozřejmostí je odborná informační činnost.

Lékárna Na náměstí

Nabízíme přehledný a široký výběr léků na lékařský předpis, volně prodejných léků, potravinových doplňků, kosmetiky, veterinárních léků a homeopatik. Nabízíme také měření krevního tlaku. V době karantény máme omezenou otvírací dobu.

Lékárna FARMACUM

Nabízíme úplný sortiment léků a léčiv, výdej léků na předpis, veterinární léčbu, homeopatii, veterinární léčiva. Provozujeme také pohotovostní službu.

Lékárna

Prodej farmaceutických výrobků a zdravotních potřeb. Nabídka bylinných čajů, kosmetiky, obvazového materiálu, doplňků stravy, zdravé výživy a vitamínů.

Na Vyšehradě

Prodej farmaceutických výrobků, potravinových doplňků a léčebné kosmetiky.

Lékárna Poliklinika Bory

Provoz lékárny.

Lékárna FN Plzeň Bory - Na Schodech

Zabýváme se prodejem farmaceutických výrobků a výdejem léčivých přípravků a zdravotnických prostředků pacientům.

Nemocniční lékárna

Zajišťujeme výdej na recepty i volný prodej. Nabízíme léky, vitamíny, potravinové doplňky, zdravotnický materiál, kosmetiku, ortopedické pomůcky, homeopatika, čaje a dětskou výživu a ke všemu konzultace a poradenství. Zboží mimo zásoby lékárna zajistí do druhého dne. Slevy s klientskou kartou.

Dr.Max Lékárna

Prodej farmaceutických přípravků. Specializujeme se na výdej léků na předpis i volně prodejných. Nabízíme vitaminové přípravky, zdravotní pomůcky, léčebnou kosmetiku, čaje, homeopatika, potravinové doplňky a další. V našem sortimentu naleznete také zdravotnické potřeby i veterinární léčiva.
377 221 377TelWeb

BENU Lékárna

Nabízíme široký sortiment často i nedostatkových léků s výhodnými doplatky pro každého. Skladem takřka kompletní spektrum inzulínů, všechny bez doplatku.
731 638 102TelWeb

Lékárna Šumavská

V naší lékárně si můžete vyzvednout léčivo na recept, anebo jej pro Vás připravíme v naší laboratoři. Vyberete si u nás ze široké nabídky přírodních produktů, přírodní kosmetiky, ekologických prostředků pro domácnost. Je možné si u nás rezervovat léky i zdravotnický materiál telefonicky i e-mailem.
724 380 559TelWeb

U KLATOVSKÉ MADONY

Provozujeme lékárnu. Nabízíme sortiment léčiv, homeopatik, zdravotnického materiálu, inkontinenčních pomůcek, léčivých čajů, vakcín, léčebné kosmetiky, pomůcky na měření krevního tlaku a veterinární léčiv. Nabízíme individuální přípravu. Nabízíme dárkové poukazy.