Lékárníci v ČR: Jak Získat Profesionální Péči o Zdraví Žen a Dětí

Hledáte lékárnu v Žatci? Naše stránky vám pomohou najít nejbližší aptyku snadno a rychle. Získejte potřebné informace pro své zdraví.

Najděte kvalitní lékárny ve svém městě

Lékárenské Služby v ČR: Profesionální Péči a Informace o Dostupných Léčivech

Lékárna Nemocnice Jičín

Provozujeme lékárnu. Ústavní lékárna má nemocniční část, která poskytuje lékárenskou péči oddělením a zdravotnickým pracovníkům nemocnic v Jičíně a Novém Bydžově. Veřejná část je určena pro širokou veřejnost.

Lékárna U krále Jiřího

Prodej farmaceutických přípravků.

Lékárna U Zámku

Prodej léků, léčiv, vitamínů a potravinových doplňků. Výdej léků na lékařský předpis.

Lékárna U Anděla strážce

Prodej farmaceutických přípravků. Nabízíme léky na předpis i volný prodej, vitamíny, čaje a doplňky stravy.

Lékárna U Bílého hada

Internetový prodej léků na bolest v krku, chřipku, rýmu, posílení imunity a kašel. Nabízíme tablety na bolest, kloubní výživu, bylinné preparáty, probiotika, prebiotika, vitamíny i minerály. Poskytujeme dětskou výživu, kojenecké lahve, hygienické prostředky, dentální nitě nebo zubní pasty.

Lékárna V Lipkách

Provozujeme lékárnu. Zajišťujeme nabídku léků, kosmetických výrobků a kosmetických potřeb.

Lékárna Remedika

Nabízíme prodej na předpis i volně prodejných léků, farmaceutických přípravků a bylin. Prodáváme doplňky stravy, vitamíny či přípravky na hubnutí. Nově v nabídce ortopedická obuv Diawin pro diabetiky.

Smiřická lékárna

Prodej léků, léčiv, vitamínů a potravinových doplňků. Výdej léků na lékařský předpis. Poskytujeme konzultace.

LÉKÁRNA ipc Třebechovice

Lékárna s nabídkou kompletního sortimentu. Léky na předpis, volně prodejné léky, potravinové doplňky, vitamíny, kosmetika.

Lékárna Na Nádraží

Nabízíme prodej na předpis i volně prodejných léků, farmaceutických přípravků a bylin. Prodáváme doplňky stravy, vitamíny či přípravky na hubnutí.

Lékárna U české koruny, s.r.o.

Nabízíme přípravky na bolest, chřipku, rýmu, nachlazení a klouby, přípravky na posílení srdce, cév, proti cholesterolu, na oči, stres, spánek a nervozitu. Dále nabízíme přípravky na hubnutí, trávení a posílení imunity - vitamíny a minerály. Nabízíme přípravky proti hmyzu. Přijímáme poukázky Edenred.

Lékárna WPK

Provozujeme lékárnu. Nabízíme komplexní paletu léků na lékařský předpis i volně prodejných přípravků, produkty pro zdraví a kosmetickou péči v samoobslužném prodeji.

OOVL - L U Bílého páva

Prodej léků, kosmetiky a čajů.

Lékárna U Černého orla

Prodej léčiv, potravinových doplňků, kosmetických přípravků a zdravotnických potřeb. Prodej zdravotnické obuvi Peon a Peter Legwood.