Otevřené Lékárny v ČR: Odborné Rady pro Péči o Duševní Zdraví a Prevenci Deprese

Otevírací Doba: Jsme zde pro vás s rozšířenou otevírací dobou, abychom vám zajistili přístup k lékům a péči, kdykoli je to pro vás nejvhodnější. Vaše pohodlí a zdraví jsou pro nás prioritou.

Péče o své zdraví na každém kroku a seznam svačin

Profesionální Péče o Zdraví: Hledáte Lékárnu v České Republice?

BENU Lékárna

Nabízíme široký sortiment volně prodejných léků, léků na předpis, kosmetiky (Eucerin a Bioderma), zdravotní obuvi a homeopatik. V lékárně jsou schopni pro Vás podle receptů vyrobit masti, čípky nebo tobolky. Lékárna nabízí rozvoz zdravotních pomůcek v rámci Rakovníku a nejbližšího okolí.

Lékárna Květnová

Nabízíme široký sortiment léčivých přípravků vázaných na recept i volně prodejných, dále doplňky stravy, kosmetiku, homeopatické přípravky, veterinární léčiva a kompletní lékové poradenství a konzultace ohledně zdraví a zdravého životního stylu.

Lékárna ALMA

Provozujeme lékárnu. Zabýváme se prodejem farmaceutických výrobků, veterinárních léčiv, vitamínů, zdravotní obuvi, léčebné kosmetiky a kojenecké výživy.

Lékárna Na Valech

Provozujeme lékárnu. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Roztoky

Provozujeme lékárnu. Zajišťujeme výdej léků na předpis, prodej zdravotních pomůcek, potravinových doplňků, vitaminových přípravků, homeopatik i zdravotní obuvi značek Santé, Birkenstock, Seibel či Fare. Dále nabízíme dětskou výživu, léčebnou kosmetiku, veterinární léčiva či bezlepkové potraviny.

Lékárna U Nádraží

Zabýváme se prodejem léků a vitamínových doplňků. Zajišťujeme výdej léků na předpis. Nabízíme čaje, dětskou výživu, detoxikační přípravky a bylinné masti. Dále u nás najdete dárková balení, doplňky stravy, kosmetické přípravky a dermokosmetiku či potřeby pro diabetiky.

U Zlatého jelena

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, léčiv, homeopatik a zdravotnického a obvazového materiálu. Dále v našem sortimentu naleznete čaje a vitamíny.

OOVL - L U Tří zvonků

Provozujeme lékárnu. Nabízíme léky, léčiva, homeopatika a zdravotnické a obvazové materiály. Naleznete u nás také čaje, doplňky stravy a vitamíny.

Lékárna Jalta

Provozujeme lékárnu. Prodáváme léky, farmaceutické přípravky, vitamíny a doplňkové zboží. Jsme člen sdružení Magistra.

U Zlatého lva

Prodej farmaceutických přípravků a léků. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Horoměřice

Rezervace léků na recept. Výdej léků na předpis, potravní doplňky, čaje, homeopatika, léčebná kosmetika, veterinární přípravky a pomůcky při inkontinenci, které rozvážíme domů. Nabízíme odborné poradenství v oblasti interakcí léků, odvykání kouření a testování paměti.

Lékárna PharmDr. Alice Nováková

Provoz bezbariérové lékárny.

Lékárna Na náměstí

Lékárna Vám nabízí volně prodejné léky, potravinové doplňky, kosmetiku, dětskou výživu a zboží, kojenecné potřeby, vitamíny a minerály a ostatních přípravky klasické lékárny, které si můžete objednat z pohodlí Vašeho domova. Skladem kompletní sortiment značek Vichy, Avene, La Roche a další.

Jinecká lékárna

Prodej léků, čajů, dětského sortimentu či kosmetiky, zdravotních pomůcek a veterinárních léčiv. Nabídka humánních léků a léčiv, vitamínů, minerálů, homeopatik, zdravotního materiálu, přípravků na redukci hmotnosti, zdravotní obuvi a ortéz.