Profesionální Lékárníci v ČR: Jak Získat Odbornou Podporu pro Zdraví Srdce

Otevřené Lékárny a Zdravý Odpocinek: Péče o vaše tělo zahrnuje také správný odpočinek. S námi získáte produkty a rady pro podporu kvalitního spánku a regenerace. Udržujte optimální energetický stav díky zdravému odpočinku.

Kompletní seznam místních lékáren s adresami

Seznam Lékáren v ČR: Profesionální Péči a Kompletní Informace o Dostupných Službách

Lékárna Pod Věží

Provozujeme lékárnu s nabídkou výdeje a přípravy léků i léčivých přípravků na recept i bez receptu. V sortimentu naleznete dentální hygienu,vitamíny, minerály, dětskou výživu, doplňky stravy na podporu imunity, kosmetiku, zdravotní prostředky a homeopatika.

OOVL - L Panacea

Prodej farmaceutických přípravků a léčiv. Zajišťujeme lékárenské služby včetně poradenství. Nabídka obvazového materiálu, léčebné kosmetiky, čajů, veterinárních přípravků, homeopatik a potravin zvláštní výživy.

Lékárna Neštěmice

Prodej farmaceutických přípravků. Nabízíme léčiva, homeopatika, léky na předpis, vitamíny, doplňky stravy a bylinné čaje. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Skvrňany

Provozujeme lékárnu s nabídkou volně prodejných léků i léků na předpis. Nabízíme potravinové doplňky, léčebnou kosmetiku a čaje. Prodáváme dětskou výživu, veterinární přípravky, zdravotnické potřeby, homeopatika a přípravky na hubnutí. Poskytujeme lékárenské poradenství.

Lékárna Gemini

Prodej farmaceutických výrobků. Vydáváme léky na předpis i volně prodejné. Nabízíme potravinové doplňky a kojenecké potřeby.

Lékárna Sloup

4,5(1)
Sloup 28
Nabízíme farmaceutické přípravky, léčiva, zdravotnické potřeby a pomůcky, kosmetické přípravky, kojeneckou výživu a další sortiment.

Lékárna AVE

Provoz lékárny.

Nemocniční lékárna

Prodáváme léky a zdravotnické potřeby. Nabízíme doplňky stravy, dětskou výživu i léčebnou a vlasovou kosmetiku. Máme proškolený personál pro prodej kosmetiky Bioderma či Vichy.

Lékárna - Nemocnice TGM Hodonín

Výdej léků a léčiv na recepty či poukazy. Prodej léků, doplňků stravy, vitamínů, čajů, parafarmaceutik a zdravotnického či obvazového materiálu.

LÉKÁRNA ZDICE

Provozujeme lékárnu.

Lékárna Bánov, s.r.o.

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, léčiv, vitaminů, bylinných preparátů, potravinových doplňků, zdravotních pomůcek a homeopatik. Zabýváme se výdejem léků na lékařský předpis. Poskytujeme poradenskou činnost.

Lékárna Jalta

Provozujeme lékárnu. Prodáváme léky, farmaceutické přípravky, vitamíny a doplňkové zboží. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Panax

V naší nabídce najdete nejen léky a léčiva na recept či volně prodejné, nabízíme také zdravotnické prostředky, potravinové doplňky. Poradíme Vám s výběrem homeopatik a dalšího doplňkového sortimentu. V prodeji máme také léčebnou kosmetiku.

Lékárna Psychiatrické nemocnice Jihlava

Provozujeme lékárnu. Prodáváme farmaceutické přípravky.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 5 6 7 8 Zobrazit další firmy