Otevřené Lékárny v ČR: Jak Získat Profesionální Péči o Dětské Nemoci

Otevřené Lékárny jsou vaším partnerem v péči o zdraví. S námi získáte nejen kvalitní produkty, ale také odborné rady a informace, které vám pomohou udržet optimální stav těla a mysli. Jsme tu pro vaši celkovou pohodu.

Seznam lékáren pro vaše zdraví a dostupné ceny

Lékárenské Služby v ČR: Profesionální Péči o Své Zdraví Najdete s Naší Pomocí

Lékárna Dům zdraví

Lékárna prodává a vydává léky na volný prodej i recept od lékaře, připravuje léčivé přípravky a nabízí odborné poradenství.

Fragnerova lékárna U Černého orla

Provoz lékárny se specializací na přípravu léčiv a konzultační činnost. Zajišťujeme výdej léčiv na recept, výdej léčiv bez receptu, přípravu léčiv na recept i bez receptu, veterinární konzultace a prodej doplňkového sortimentu a značky Svorto.

Lékárna REMEDIA s.r.o.

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept. Přijímáme veškeré platební karty a benefity, zároveň i platební poukázky Ticket, Sodexo, Benefit plus a Uni. Specializujeme se na hromadné objednávky pro do škol a firem, kde tvoříme individuální nejvýhodnější ceny. Jsme součástí sítě ALPHEGA lékárny.

Lékárna Baťov, s.r.o.

Nabízíme homeopatické poradenství, Bachovy květové esence, široký sortiment bylinných a ovocných čajů, prodej zdravotní obuvi, objednávku zdravotních pomůcek, sortiment výrobků firmy ENERGY, NUTRA BONA, ROSA CANINA, DĚDEK KOŘENÁŘ. Ve výdejně je pitná studánka revitalizované vody AQUA SANATURA.

Lékárna Dukovany

Provoz lékárny. Výdej léků na recepty. Zajištění přípravy léčiv na lékařský recept. V nabídce je široký sortiment léčiv a doplňků stravy, zdravotní obuv Santé a Scholl. Poskytování poradentví a individuálních konzultací v oblasti léčiv a interakcí.

Lékárna U sv. Alžběty

Výdej léků na předpis. Prodej homeopatických léků, bylinných čajů a volně prodejných léčiv. Nabízíme vitamíny a potravinové doplňky, kosmetiku, zdravotnický materiál a pomůcky. Nabízíme poradenství a odborné konzultace.

Lékárna Galenika

Provoz lékárny s prodejem léků a farmaceutických produktů. Zajištění rozšířené individuální přípravy léků (magistraliter). Prodáváme také zdravotnické potřeby a homeopatika. Poskytujeme zákaznické věrnostní karty.

Lékárna Havlíčkova s.r.o.

Lékárna poskytuje e-recept. Slevové akce Alphega, Naturproduct, Kosmetika Vichy, Bioderma. Čtecí brýle i na počítač. Poradna homeopatie.

Lékárna - Nemocnice Boskovice

Nabízíme služby lékárny s odbornými pracovišti včetně poradenství. Vydáváme léčiva na recept i bez něj a připravujeme individuálně vyráběná léčiva. Prodáváme zdravotní materiál, léčivé čaje, dětskou kosmetiku a výživu, léčebnou kosmetiku a zdravotnickou obuv. Zaměřujeme se na homeopatická léčiva.

Lékárna U sv. Vavřince

Provozujeme lékárnu. Nabízíme výdej léků na předpis i volný prodej léků a zdravotnických doplňků. Prodáváme vitamíny, doplňky stravy, potřeby pro kojence a hygienické potřeby, veterinární léky, tlakoměry, teploměry či lékárničky.

Lékárna Nemocnice Sokolov

Provozujeme nemocniční lékárnu. Nabízíme regionální výrobky od vybraných českých firem a zahraniční farmaceutické produkty nejlepší kvality.

OOVL - L Panax

Vydáváme farmaceutické přípravky, léky, homeopatika, léčivé rostliny, zdravotnické potřeby, léčebnou kosmetiku, vitamíny, minerály, kojeneckou výživu, minerální vody, bylinné čaje či parafarmaceutika. Zaměřujeme se na přírodní léčbu.

OOVL - L U Divadla

Prodej léčivých přípravků a potravinových doplňků. Výdej léků na lékařský předpis. Nabízíme zdravotnické potřeby a obuv. V nabídce máme značky Eucerin nebo Bioderma.

Lékárna na Poliklinice II

Provozování lékárny. Výdej na předpis, volný prodej a příprava léků. Prodáváme zdravotnické a toaletní potřeby, homeopatika, vitamíny, čaje, kosmetiku, preparáty pro zvířata a další.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 5 6 7 8 Zobrazit další firmy