Otevřené Lékárny v ČR: Jak Zajistit Kvalitní Péči o Zuby a Ústní Hygienu

Rady pro Prevenci Nemocí s Otevřenými Lékárnami: Jsme váš spojenec v boji proti nemocem. S námi můžete efektivně prevencovat různá onemocnění a získat rady pro posílení imunitního systému.

Seznam lékáren pro vaše zdraví

Lékárenský Průvodce Českou Republikou: Zajistěte Si Rychlý Přístup k Odborným Radám a Nabídce Léčiv

Lékárna Velké náměstí

Provozujeme lékárnu.

Lékárna Karolinka

Specializujeme se na prodej léky, léčivé přípravky, vitamíny, minerály, čaje, bylinné směsi a fytofarmaka. Nabízíme potravinářské doplňky pro sportovce, nemocné a rekonvalescenty, přípravky na hubnutí, teploměry a obvazový materiál. Člen skupiny BENU.
732 925 478TelWebE-RECEPT

Lékárna Medica

Provozujeme lékárnu s nabídkou farmaceutických přípravků, homeopatik, léčebné kosmetiky, čajů a vitamínů. Prodáváme zdravotnický materiál, veterinární léčiva. Zabýváme se individuální přípravou léčiv.
573 330 061TelWeb

Lekarna-Madona.cz

Naše rodinná lékárna v srdci města Vám nabízí léčiva, doplňky stravy a kosmetiku za rozumné ceny. Máme i ty léky, které jsou jinde nedostatkové. Naši školení lékárníci Vám poradí a pomohou s péčí o Vaše zdraví. Můžete si také objednat zboží online na našem eshopu a my Vám je doručíme až domů.
573 342 731TelWeb

Lékárna Polešovice

Prodáváme farmaceutické přípravky, dětskou kosmetiku a výživu, opalovací prostředky, potřeby pro těhotné a kojící. Nabídka homeopatik, bylinných čajů, sportovní výživy, vitamínů, minerálů, potravinových doplňků, vlasové a dekorativní kosmetiky. Dodáváme léčiva na alergie, bolest, posílení imunity.
572 593 300TelWeb

Lékárna Mamed Hulín

Prodej léků, farmak a zdravotní obuvi.
573 331 991Tel

Slevolekarna.cz

Internetový prodej léků, potravinových doplňků, čajů, výživy, kosmetiky, přípravků pro děti, vitamínů pro matky, zdravotnických prostředků a techniky. Možné platit Benefity.cz. Osobní odběr zdarma ve Zlíně a 16 dalších lékárnách.
724 829 286TelWeb

Lékárna Sanipharm

Prodej a výdej léků, zdravotnických potřeb a potravinových doplňků. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna U Komenského

Zabýváme se prodejem léků, tonometrů, nutričních doplňků pro kardiaky i diabetiky a přípravků k odvykání kouření a na redukci váhy.

Lékárna Slunce

Provozujeme lékárnu. Zajišťujeme prodej léků a výdej léčivých přípravků na recept, očkovacích látek a doplňkového sortimentu. Nabízíme poradenství se specializací na problematiku péče o těhotné, diabetiky a pacienty vyššího věku. Jsme člen sdružení Magistra.

Salvia - lékárna, s.r.o.

Prodej léků a vitamínů. Příprava léčiv a poradenství v oblasti homeopatie i fytoterapie. Nabídka čajů, ortopedických pomůcek či prsních náhrad.

Lékárna Tomášov

Prodej farmaceutických přípravků a lékárenského zboží.

Dr.Max Lékárna

Prodej farmaceutických přípravků. Specializujeme se na výdej léků na předpis i volně prodejných. Nabízíme vitaminové přípravky, zdravotní pomůcky, léčebnou kosmetiku, čaje, homeopatika, potravinové doplňky a další. V našem sortimentu naleznete také zdravotnické potřeby i veterinární léčiva.
577 019 596TelWeb

BENU Lékárna

Nabízíme široký sortiment léků na předpis, volně prodejných léků, doplňků stravy, volně prodejných veterinárních potřeb a také zdravou výživu. Přijímáme recepty na přípravu mastí, čípků a prášků. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné dermokosmetiky pro všechny věkové kategorie.
731 638 050TelWeb