Seznam Lékáren v ČR: Kde Najít Léky pro Různé Stavy Duševního Zdraví

Otevřené Lékárny: Váš průvodce k celkovému blahu. Nabízíme kvalitní produkty a odborné rady, které vám pomohou dosáhnout optimálního stavu zdraví. Jsme váš partner v péči o tělo i mysl.

Odborná péče a léky: seznam městských lékáren

Nejbližší Otevřená Lékárna v ČR: Rychlý Přístup k Profesionálním Radám a Nabídce Léčiv

Lékárna ANGEL

Prodej léků, potravinových doplňků, léčebné kosmetiky, dětské výživy, vitamínových přípravků, čajů a zdravotnických i dentálních pomůcek.

Lékárna VESALION

Nabízíme kompletní sortiment léků na lékařský předpis, volně prodejná léčiva, zdravotnický materiál, přípravky pro kojence a těhotné, dentální a veterinární přípravky, homeopatika i léčebnou kosmetiku. Vedeme e-recepty.

Lékárna Na Kopci

Výdej léků na recept, prodej volně prodejných léků a potravinových doplňků, bylinných a ovocných čajů, bylinných přípravku a homeopatie.

Lékárna Štěstí

Lékárna nabízí široký sortiment volně prodejného sortimentu, léčebné kosmetiky i léků na recept.

LÉKÁRNA MODRÝ PAVILON

Prodáváme farmaceutické výrobky. Nabízíme léčiva, vitamíny, minerály, obvazový materiál, balené bylinné čaje, homeopatika, kosmetiku, doplňky stravy nebo zdravotnické potřeby. Léky vydáváme volně i na předpis.

BENU Lékárna

Prodej léků, zdravotnických potřeb a kosmetických přípravků.

Lékárna AVICENA

Prodej léků, léčiv, vitamínů a potravinových doplňků. Výdej léků na lékařský předpis. Sortiment zahrnuje kosmetiku Vichy, bylinná mazání, čaje, dezinfekce, homeopatické přípravky a přípravky na imunitu, hubnutí, kožní problémy, nachlazení a alergie.

Lékárna Apromed

Provozujeme lékárnu s nabídkou prodeje farmaceutických přípravků. Nabízíme léky na snižování hmotnosti, Brufeny, Nurofeny.

Lékárna AVE

Provoz lékárny.

Lékárna U Hutě

Nabízíme maloobchodní prodej farmaceutických přípravků, léčebné kosmetiky, potravinových doplňků, volně prodejných léků a kosmetiky. Prodáváme vitamíny, minerály, přípravky na hubnutí, homeopatika a čaje. Zajišťujeme odborné poradenství.

BENU Lékárna U Divadla

Nabízíme široký sortiment léků, doplňků stravy, čajů, veterinárních přípravků.

LÉKÁRNA ŠUMBARK

Lékárna je součástí zdravotního střediska. Pohodlné parkování přímo u lékárny a léky dostanete bez čekání. Naše magistry vám rády poradí a zejména často umí sehnat nedostupné léky. Léky si můžete objednat dopředu zasláním receptu.

Lékárna 111

Prodej léků, zdravotních potřeb, léčivých mastí a čajů, sortimentu pro sportující, přípravků pro zvyšování výkonu a snižování nadváhy, veterinárních léčiv, vitamínů, minerálů, léčebné kosmetiky, šampónů, gelů na celulitidu, krémů i základního zdravotnického materiálu. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Olympia

V naší lékárně se zabýváme prodejem farmaceutických výrobků, veterinárních léčiv, vitamínů, homeopatik, zdravotní obuvi, léčebné kosmetiky a kojenecké výživy.