Zdravotní Bezpečnost v ČR: Co Poskytují Lékárny a Jak Se Ochránit

Získejte aktuální informace o lékárnách v Karviné. Seznamte se s otevírací dobou a dalšími podrobnostmi pro vaši pohodu a bezpečí.

Kompletní seznam městských lékáren s kontakty

Péče o Zdraví v České Republice: Získáte Informace o Otevírací Době, Nabídce a Odborné Péči

Ústavní lékárna - Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

Prodej farmaceutických přípravků. Zajišťuje přípravu a kontrolu léčiv, sterilních a cytostatických léčiv. Prodej zdravotnických potřeb. Lékárna provádí farmakoekonomické analýzy, realizace grantových projektů, koordinaci klinických studií, účast na vizitách a konzultační činnost.

Lékárna EUC Praha Počernická

Výdej léků vázaných na předpis a volně prodejných léků. Nabízíme vitaminové přípravky, zdravotní pomůcky, léčebnou kosmetiku, čaje, homeopatika, potravinové doplňky a další. Poskytujeme také odborné poradenství a měření krevního tlaku.

Dr.Max Lékárna

Prodej farmaceutických přípravků. Specializujeme se na výdej léků na předpis i volně prodejných. Nabízíme vitaminové přípravky, zdravotní pomůcky, léčebnou kosmetiku, čaje, homeopatika, potravinové doplňky a další. V našem sortimentu naleznete také zdravotnické potřeby i veterinární léčiva.

BENU Lékárna

Kromě běžného lékárenského sortimentu, veterinárních potřeb, dermokosmetiky (Skincode, Bioderma, Avene, Eucerin, Vichy, La Roche-Posay), zdravé výživy a dětské stravy nabízíme široký sortiment homeopatie. Zdarma si u nás můžete nechat změřit krevní tlak a vyzvednout objednávky z Benu e-shopu.
731 638 146TelWeb

Lékárna PLUS

Nabízíme široký sortiment léčiv, potravních doplňků, léčebné kosmetiky a zdravotnického materiálu. Trvale držíme nízké doplatky a šetříme Vaši peněženku. Platba je možná v hotovosti, kartou či poukazy.

Slunečná lékárna

Prodáváme farmaceutické přípravky, léčiva, volné prodejné léky, dětskou kosmetiku a výživu, opalovací prostředky, potřeby pro těhotné a kojící. Nabízíme homeopatika, bylinné čaje, sportovní výživu, vitamíny, minerály, potravinové doplňky, přípravky na alergie, bolest či posílení imunity.

Lékárna U Matky Boží

Prodej léků, doplňků stravy, léčebné kosmetiky a zdravotnických potřeb.

Lékárna Vinoř

Provozujeme lékárnu s nabídkou farmaceutických výrobků.

BENU lékárna

Naše lékárny nabízí svým pacientům a zákazníkům moderní partnerský přístup a poradenství. Jsou vybaveny samoobslužnými zónami, kde si můžete nabízené preparáty prohlédnout a udělat si své vlastní rozhodnutí. Uvidíte sami při osobní návštěvě.
731 638 060TelWeb

LÉKÁRNA ipc Braník

Lékárna s nabídkou kompletního sortimentu. Léky na předpis, volně prodejné léky, potravinové doplňky, vitamíny, kosmetika.

LÉKÁRNA ipc Petrovice

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků a farmaceutických přípravků. V sortimentu naleznete doplňky stravy a vitaminové preparáty.

Lékárna Řepy

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept.

Holešovická lékárna

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků a farmaceutických výrobků. V sortimentu dále naleznete bylinné čaje, léčivé minerální vody, vitamínové přípravky a potravinové doplňky.

Lékárna Cithara

Nabízíme odborné služby a individuální přístup ke každému zákazníkovi, široký sortiment originálních léčiv, doplňků stravy, široký sortiment dermokosmetiky, inzuliny bez doplatku a klientský program pro věrné zákazníky.