Lékárníci v ČR: Jak Získat Odborné Rady pro Rodinnou Zdravotní Péči

Zdraví je na prvním místě. Najděte lékárnu v Brandýse nad Labem pomocí naší spolehlivé platformy. Rychlý přístup k informacím.

Lékárny poblíž mého domu

Ochrana zdraví: Lékárny v Kralupech nad Vltavou s ověřenými léky

BENU Lékárna

V sortimentu můžeme nabídnout hojné množství léků, doplňků stravy pro vás i vaše zvířecí mazlíčky, dětskou výživu, dermokosmetiku (Bioderma, Eucerin, LRP, Pierre Fabre, Vichy) a homeopatii. Na objednávku zajistíme také individuálně připravované léčivé přípravky na předpis od lékaře.
475 201 290TelWeb

Lékárna U Lázní

Prodej farmaceutických výrobků. Nabídka léků, čajů, homeopatik, potravinových doplňků, kosmetiky, hygienických potřeb, veterinárních přípravků, zdravotnického materiálu a techniky. Najdete u nás bylinné extrakty, nutriční výživu, sladidla, vlákninu, péči o pleť, tělo, vlasy, nehty a dutinu ústní.
417 578 400TelWeb

Lékárna BONATE

Výdej léků na recept a eRecept, příprava léků v lékárně, široký sortiment léčiv, vitamínů a doplňků stravy, prodej homeopatik a kosmetiky, lékové poradenství, věrnostní program, akční nabídky. Prodej zdravotnických potřeb a veterinárních přípravků na objednání (obvykle do 2. dne).

Lékárna Bukov

Prodej léků, zdravotnických pomůcek a kosmetických přípravků. Nabízíme probiotika, zdravotnické potřeby, veterinární přípravky, čaje, homeopatika, zubní přípravky, kosmetiku, lékárničky, bandáže, ortézy, dezinfekce, náplasti či měřicí přístroje.
475 603 603TelWeb

Dr.Max Lékárna

Prodej farmaceutických přípravků. Specializujeme se na výdej léků na předpis i volně prodejných. Nabízíme vitaminové přípravky, zdravotní pomůcky, léčebnou kosmetiku, čaje, homeopatika, potravinové doplňky a další. V našem sortimentu naleznete také zdravotnické potřeby i veterinární léčiva.
475 621 291TelWeb

Lékárna Bona

Provozujeme lékárnu. Nabízíme čaje, dětskou kosmetiku a výživu, doplňky výživy, léčiva, opalovací prostředky, potřeby k péči o ústa a pleť, potravinové doplňky, vlasovou kosmetiku, nebo zdravotní prostředky.
412 331 790TelWebNakupovat

Zdravotnické potřeby

ZásilkovnaPoradenství a prodej volně prodejných léků a léků na recept, prodej zdravotnických potřeb.

Lékárna U Bílého jednorožce

Provoz lékárny. Nabízíme výdej léku nejen na předpis.

Lékárna Alba Dubí, s.r.o.

BalíkovnaSpecializujeme se na prodej farmaceutických výrobků.

U Zlaté koruny

Zabýváme se prodejem léků.

Lékárna U Českého lva

Prodej léků, léčiv, vitamínů a potravinových doplňků. Výdej léků na lékařský předpis. Nabízíme možnost objednání vitamínů pro zaměstnance. Pořádáme dermoporadnu, dále také měření ICHDK.

Lékárna Bynov

Provoz lékárny s bezbariérovým vstupem. Z našeho širokého sortimentu nabízíme: nabídku čajů, a to jak bylinných, tak klasických, léčiva, léky jak na předpis, tak volně prodejné. Rovněž je u nás k dostání léčivá kosmetika, vitamíny, doplňky stravy a jiné. Jsme člen sdružení Magistra.

Alfa

Provozujeme lékárnu.

Místní Lékárna Poliklinika Louny

Prodej léků a zdravotnických potřeb.