Otevřené Lékárny v ČR: Odborné Rady pro Péči o Dětské Nemoci a Jak Získat Kvalitní Léky

Pro každodenní pohodu vybírejte s Otevřenými Lékárnami. Jsme zde, abychom vám poskytli nejen kvalitní produkty, ale i odborné rady, které vám pomohou dosáhnout optimálního stavu zdraví. Jsme tu pro vaše celkové blaho a spokojenost.

Kompletní seznam lékáren v konkrétním regionu

Zdraví Pro Každého v České Republice: Kompletní Péči o Své Zdraví s Naší Pomocí

Lékárna Na Podluží

Provozujeme lékárnu. Nabízíme léky, vitamíny, léčiva, kosmetické přípravky a zdravotnický materiál.

Dr.Max Lékárna

Prodej farmaceutických přípravků. Specializujeme se na výdej léků na předpis i volně prodejných. Nabízíme vitaminové přípravky, zdravotní pomůcky, léčebnou kosmetiku, čaje, homeopatika, potravinové doplňky a další. V našem sortimentu naleznete také zdravotnické potřeby i veterinární léčiva.

Lékárna Štefánikova

Prodáváme farmaceutické přípravky. Vydáváme léky na lékařský předpis. Poskytujeme lékárenskou péči včetně poradenství. Nabízíme homeopatika, bylinné čaje, obvazový materiál a pomůcky při inkontinenci, léčebnou kosmetiku a veterinární přípravky.

Lékárna BV Centrum, s.r.o.

Maloobchodní prodej farmaceutických přípravků. V našem sortimentu máme čaje, dětskou kosmetiku, drogistické zboží, homeopatika, potravní doplňky, sportovní výživu a další. Nabízíme také veterinární přípravky, vitamíny, minerály, zdravotnický materiál, kontaktní čočky, péči o zuby a dutinu ústní.

U Marie pomocné

Prodej farmaceutických přípravků.

Lékárna Nerudova

Jsme moderní lékárna, zaměřená na osobní přístup, která nabízí alternativu k řetězcovým lékárnám především možností větší konzultace s jednotlivými klienty a hledání řešení pro zlepšení různých onemocnění, účinnou prevenci i zdravý životní styl.

Lékárna Astra

Provozujeme lékárnu. Prodáváme léky a vitamínové a farmaceutické přípravky. Nabízíme dětský a kojenecký sortiment, zdravotnický materiál, čaje, minerály, veterinární léčiva, léčebnou kosmetiku a homeopatika. Poskytujeme poradenskou činnost v oblasti péče o zdraví.

Lékárna - Nemocnice Boskovice

Nabízíme služby lékárny s odbornými pracovišti včetně poradenství. Vydáváme léčiva na recept i bez něj a připravujeme individuálně vyráběná léčiva. Prodáváme zdravotní materiál, léčivé čaje, dětskou kosmetiku a výživu, léčebnou kosmetiku a zdravotnickou obuv. Zaměřujeme se na homeopatická léčiva.

Lékárna

Provoz lékárny. Prodej léčiv, bylinných čajů, homeopatik, zdravotní obuvi, léčebné kosmetiky, čtecích brýlí, dětské výživy či potravinových doplňků. Nabídka dárkových poukazů. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna U Zámku

Provozujeme lékárnu. Nabízíme široký sortiment léčivých přípravků, prostředků zdravotnické techniky, doplňků stravy, kosmetiky a kojeneckého zboží.

Magistr Tom

Provozujeme lékárnu s poradnou pro vnitřní a vnější výživu. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Rousínov

Prodej léků a farmaceutických přípravků.

Lékárna Na Polní

Provozujeme lékárnu s nabídkou léčiv na předpis i volně prodejných, léčebné kosmetiky, potravinových doplňků a zdravotnického materiálu. Prodáváme homeopatické prostředky, přípravky pro kočky a psy či přípravky pro péči o pleť, dutinu ústní, ruce, nehty i nohy.

PharmDr. Hana Kolářová

Provozuji lékárnu. Zajišťuji výdej léků na recept. Prodávám farmaceutické přípravky, bylinné preparáty, zdravotní pomůcky a homeopatika. Poskytuji poradenskou činnost.