Otevřené Lékárny v ČR: Rady pro Správnou Životosprávu a Prevenci Nemocí

Zdravotní Témata: Na našem blogu pokrýváme různá zdravotní témata, od péče o pokožku až po doporučení pro posílení imunitního systému. S námi budete vždy informováni.

Úplný výpis městských lékáren

Lékárníci v ČR: Jak Vybrat Profesionální Péči o Zdraví

Lékárna Šlapanice

Zabýváme se distribucí léčiv lékařům a koncovým zákazníkům. Zajišťujeme prodej farmaceutických přípravků, volně prodejných léků a doplňků stravy, dermokosmetiky a obuvi.

Josefovská lékárna

Provozujeme lékárnu s nabídkou prodeje léčiv vázaných na lékařský předpis i volně dostupných.

Lékárna U Jednorožce

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, léčiv, vitamínů, bylinných preparátů, potravinových doplňků, zdravotních pomůcek a homeopatik. Zabýváme se výdejem léků na lékařský předpis. Poskytujeme poradenskou činnost.

Modrá lékárna

Prodej farmaceutických přípravků a lékárenského zboží.

OOVL - L Lékárna

Prodej farmaceutických výrobků a zdravotních potřeb. Nabídka bylinných čajů, kosmetiky, obvazového materiálu, doplňků stravy, zdravé výživy a vitamínů.

LÉKÁRNA ipc U Rolavy

Prodej léku, zdravotnických potřeb a doplňků.

Lékárna U Koně

Prodej léků na předpis a volně prodejných léků, léčivých i homeopatických přípravků a alternativní medicíny, potravinových doplňků, vitamínů, kosmetiky či homeopatik, přípravků na hubnutí a zdravotnických potřeb.

Lékárna U Větrného kohouta

Provozujeme lékárnu s nabídkou odborné péče včetně poradenství. Zajišťujeme prodej volně prodejných léčiv, potravin zvláštní výživy, veterinárních přípravků, zdravotních pomůcek, základních homeopatik, pomůcek při inkontinenci, obvazových materiálů a léčebné kosmetiky.

LÉKÁRNA ipc Třebechovice

Lékárna s nabídkou kompletního sortimentu. Léky na předpis, volně prodejné léky, potravinové doplňky, vitamíny, kosmetika.

Lékárna Astra

Provozujeme lékárnu. Prodáváme léky a vitamínové a farmaceutické přípravky. Nabízíme dětský a kojenecký sortiment, zdravotnický materiál, čaje, minerály, veterinární léčiva, léčebnou kosmetiku a homeopatika. Poskytujeme poradenskou činnost v oblasti péče o zdraví.

Lékárna Řepy

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept.

Lékárna Těšnov

Nabízíme léčiva na lékařský předpis i volně prodejná, vakcíny. Dále kosmetiku Avéne, Eucerin a Nuxe. V sortimentu naleznete produkty TČM, Energy, homeoopatii AKH, Boiron. Vitamínové produkty, čaje, zdravotnický a obvazový materiál (vč. punčoch), pomůcky pro ústní hygienu. Přijímáme poukázky.

OOVL Sokolnice - L Na náměstí, Hustopeče

Nabízíme výdej léčiv na recept i bez receptu. Prodáváme humánní i veterinární léky, potravinové doplňky, zdravotnické pomůcky, léčivou kosmetiku a zdravotní obuv. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna pod náměstím

Provozování lékárny s nabídkou farmaceutických přípravků a doplňkového prodeje.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 1 2 3 4 Zobrazit další firmy